Eyes Cover maska e syve

Thuani "JO" syve të enjtur dhe të kuq!


 • eleminon ënjtjen, rrathët e zinj dhe qeset nën sy
 • zbut vijat e fytyrës dhe forcon lëkurën rreth syve
 • largon lodhjen, dhimbjen dhe pezmatimin e syve
 • përmirëson qarkullimin e gjakut, relakson muskujt e fytyrës
porosisni tani!

Vetëm 10-15 minuta në ditë

Lëkura rreth syve tuaj bëhet menjëherë e freskët dhe e fortë,
rrathët e zinj zbehen dhe ënjtja zhduket!


Ju mund ta përdorni EyesCover® ose të ftohtë ose të nxehtë – është një produkt 2 në 1.

Përdorimi i ftohtë:

Futeni maskën e syve në frigorifer për t’u ftohur rreth një orë para se ta përdorni, ose futeni në ngrirëse rreth 10 minuta kur ju duhet urgjentisht.

Përdorimi i nxehtë:

Futeni maskën e syve në ujë të ngrohtë 80°C për 5-10 minuta derisa të arrihet temperatura e dëshiruar nga ju. Mos lejoni që maska të bie në kontakt me ujin e vluar.

EyesCover® do të:


 • përmirësojë mikroqarkullimin okular
 • eleminojë lodhjen e syve
 • rikthejë plasticitetin e muskujve ciliar
 • parandalojë rënien e shikimit, prandaj ka një efikasitet në ndriçimin e syrit dhe rifreskimin e trurit

EyesCover® gjithashtu do ta lehtësojë vorbullën dhe verbimin, harresën dhe humbjen e oreksit të shkaktuara nga puna e tepërt e trurit, do ta lehtësoj migrenën, krizën e nervave dhe pagjumësinë e sindromit të lodhjes së trurit. Për më tepër EyesCover® largon qeset dhe sytë e zinj, përmirëson shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës rreth syve.

E ftohtë
xhel maska EyesCover

 • largon ënjtjen
 • largon qeset nën sy
 • zvogëlon rrathët e zinj nën sy
 • tonifikon dhe forcon
  lëkurën rreth syve

E nxehtë
xhel maska EyesCover

 • largon mavijosjet
 • largon vrullin e muskujve
 • zvogëlon dhimbjen
 • mund të përdoret si një kompresë
  e nxhetë

EyesCover® qëndron e butë në gjendjen deri -18°C.

 1. Mund të përdoret lehtë me efekt të qartë dhe në mënyrë të përsëritur.
 2. Është e butë, e rehatshme, e bukur, e përshtatshme me dizajn modern.
 3. Përdoret gjerësisht gjatë udhëtimeve, në hotele, sallone të bukurisë, banjo dhe plazh etj.
 4. E butë, jo-toksike, jo-ndotëse etj.

Kujdesi i maskës së syve: Maska e syve mund të ripërdoret dhe të pastrohet me sapun të butë, detergjent ose alkool. Mos vendosni ndonjë objekt të rënd mbi maskën e syve.

E lehtë
për ta përdorur
dhe mirëmbajtur

E përshtatshme për njerëzit
e të gjitha moshave
dhe gjinive

Mund ta aplikoni
së bashku me
kozmetikë
Shpëtim për
sytë e lodhur!


Maska më ka ndihmuar shumë, sytë e mi ishin lodhur nga kompjuteri, TV dhe unë e kisha ndjenjën e vazhdueshme e të qenurit me sy të kokërrzuar. Pasi aplikova maskën e ftohtë të syve për15 minuta, dhimbja u largua dhe unë i ndjeva sytë e mi të pushuar për herë të parë pas ca vitesh.

Paola 23 vjeçare

Disa minuta freski dhe nuk ka më rrathë të zinj rreth syve!


Sa e mrekulli është tani që unë mund të kujdesem për fytyrën time, madje edhe me grim! Nuk ka më syze dielli për t’i mbuluar rrathët e zinj nën sy, dhe unë mp nuk dukem e lodhur dhe e shpërqendruar, madje as në mëngjes. Me këtë maskë unë mund të dukem shumë lehtë perfekte vetëm pas disa minutave dhe grimi nuk preket.

Kristina 31 vjeçare

Vetëm
relaks!


Kam menduar ta blija një maskë për fytyrë, por gjithmonë kam konkluduar se është e padobishme dhe jo efektive. Por një muaj më parë unë më në fund u dorëzova dhe e bëra, dhe doli që ishte shumë e dobishme, madje edhe e nevojshme. Më ndihmon të relaksohem dhe t’i pushoj sytë e mi

Ledioni 43 vjeçar

Këshilla nga një ekspert

Situatat stresuese ndjekin njerëzit modern dhe paraqesin një sfidë të vërtetë për shëndetin e tyre. Së shpejti do t’ju ndjekin ënjtjet, rrathët e zinj dhe qeset nën sy. Kjo ndikon në gjendjen e lëkurës dhe zakonisht është sinjali i parë i ndryshimeve që ndodhin pas moshës 25-30 vjeçare, duke përfshirë edhe rrudhat rreth syve. Për të luftuar kundër moshës, shumë njerëz kanë filluar të përdorin kozmetikë për lëkurën rreth syve të tyre, por kjo nuk është gjithmonë e mjaftueshme. Për të arritur rezultate të mira në luftën kundër ënjtjes, mavijosjeve dhe rrudhave rreth syve, ju nuk mund të bëni diçka më të mirë sesa të përdorni xhel maskën e syve EyesCover, e cila është e dizajnuar veçanërisht për t’i larguar simptomat e stresit.Xhel maska e ripërdorshme e syve është e dizajnuar për zonën rreth syve. Në këtë zonë, lëkura është veçanërisht e ndjeshme dhe kjo maskë, që përmban përbërës të butë natyral, që do të jetë më e mira për ju. Ajë përbëhet nga një xhel formulë (hidroksietilcelulozë) dhe vetë maska. Vetëm duke e vendosur, ju do të filloni ta largoni stresin pas një dite të lodhshme pune. Maska është e domosdoshme për problemet e tilla siç janë:

 • largon hematomat
 • ndihmon sytë e lodhur pas leximeve të shumta
 • largon lodhjen e syve gjatë natës
 • lehtëson kokëdhimbjen dhe migrenën
 • largon efektin e "syve të kuq "
 • ndihmon në problemet me sinus
 • rrit pragun e tolerancës ndaj reaksioneve alergjike
 • zvogëlon shenjat e plakjen rreth syve


Shitja!

00::