50%
ALLAHINDLUST
  • Kerge kasutada
  • Parandab liigeste paindlikkust
  • Kiire toimega
  • Välispidiseks kasutamiseks
  • Rahakotisõbralik
TELLI KOHE

Meie liigesed taluvad iga päev suuri koormusi ArthroNEO sisaldab koostisosa, mis aitab kehal suurendada kollageeni tootmist. See proteiin taastab sidekoe võime võidelda kulumise ja venitustega.

Kaltsiumi säilitamine Inimeste vananedes nende luud hõrenevad. ArthroNEO ei väljuta kehast kaltsiumi, vaid kasutab seda liigeste, kõõluste, kõhrede ning suurte ja väikeste luude tugevdamiseks.

Ennetamine Isegi kui teil puuduvad tõsised kaebused, võib see aidata keha tugevdada ning toitainetega varustada.

Kollageen on kehas kõige laialdasemalt leiduv proteiin. Seda leidub nii luudes, lihastes, nahas ja liigestes. See on aine, mis hoiab inimkeha koos. Kollageen annab kehale tugevust ja struktuuri. Kollageeni tarbimist seostatakse mitmete positiivsete omadustega ja sellel on vähe teadaolevaid terviseriske. Kollageeni tarvitamine võib parandada naha tervist, vähendades kortse ja kuivust. Samuti võib see aidata kasvatada lihasmassi, ennetada luude hõrenemist ja leevendada liigesvalu.

ArthroNEO Kasutamine on valutu ja lihtne. Lihtsalt:

  • Raputage enne kasutamist.
  • Hoidke pudelit 15 cm kaugusel ravitavast kohast ning pihustage 2–3 korda.
  • Peale kasutamist peske käed!
  • Korrake protseduuri 3 korda päevas!

ArthroNEO koostisosad on looduslikud

ARNICA MONTANA (mägiarnika) Sisaldab suures koguses mangaani – elementi, mis aitab luid tervena hoida.

LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (lavendel) Taastab ja tugevdab põletiku (artriit) ja liigesekulumuse (artroos) korral liigeseid.

CASTOR OIL (kastoorõli) Tugev looduslik ravim liigesvalu korral. Kastoorõli on loodusliku artriidiravimina kasutatud juba aastaid.

CAMPHOR (kamper) Leevendab liiges-, kõhre-, ja kõõluste haigustest põhjustatud valu.

Päris inimesed – päris tulemused!

Helen, uhke kahe lapse ema

Kuigi valu pole täielikult kadunud, tahaksin ma ikka jagada oma positiivset kogemust kasutades ArthroNEO-i. Ma pidin progresseeruva artroosi ja põletikulise artriidi tõttu töölt ära tulema. Süstisin ennast 3 korda päevast ja samuti võtsin valuvaigisteid. Aasta jooksul olin proovinud nii palju erinevaid ravimeid, et neid kõiki ette lugeda oleks päris õudne. Tavapärase valu kõrval suurenes ka meeleheide. Ma ei uskunud, et see kõik kunagi lõpeb, seega otsustasin peale seda, kui olin lugenud toote kohta kirjutatud tagasisidet ArthroNEOproovida.

MEELIS (55) ettevõtja

Kuna olen ettevõtja ja endine programmeerija, siis olen enamuse oma elust veetnud arvuti taga istudes. Kuigi see ei tundu olevat füüsiliselt eriti suur väljakutse, rikkus see siiski ära minu selja. Ma pole juba aastaid saanud magada ilma spetsiaalse seljatoeta. Olen kasutanud erinevaid valuvaigisteid, aga mu keha on nende kõigiga kohanenud ja nende toime on ajapikku kadunud. Aasta tagasi leidsin ma ArthroNEO. Nägin seda juhuslikult internetis ja võin kinnitada, et ma pole enam pidanud oma seljavalu vastu uusi vahendeid otsima.

LENNART (52) isa, vanaisa ja tennise treener

Ka “tervislik eluviis” võib olla kehale kurnav. Olen töötanud tennise treenerina alates sellest ajast, kui lõpetasin ise võistlemise. Kuni neljakümnenda eluaastani polnud mul mingeid kaebusi. Järk-järgult hakkasid küünarnukid, põlved ja selg tunda andma. Probleem süvenes, kuni sain aru, et ilma pideva valuta ma enam jätkata ei saa. Üks minu profikarjääri aegne sõber soovitas mulle ArthroNEO ja ma pean ütlema, et see toimib väga hästi. Valu liigestes on taandunud ja saan jälle tööd teha.

MOONIKA (53) endine pianist, klaveriõpetaja

Olen enamuse aja oma elust töötanud professionaalse muusikuna. Selle tulemusena olid mu sõrmeliigesed nii kahjustunud, et raamatust raskemate esemete tõstmine oli väga valulik. Sel ajal polnud mu probleemile sobivat lahendust ja seega pidin ma oma karjääri lõpetama ning hakkasin andma klaveritunde. Mu käed valutasid endiselt, aga see oli veidikenegi talutavam. Üks mu õpilane märkas mu probleemi ja tõi mulle ArthroNEO, kuna tema vanaema oli seda kasutanud ja sellest abi saanud. See oli kaks aastat tagasi. Tänaseks võin öelda, et valu on peaaegu kadunud (talveperiood on siiski veel problemaatiline). Andsin seda ka kõikidele oma sõpradele, kes kannatasid sama probleemi käes ja nad kõik on tootega väga rahul. Soovitan kõigile!

KATRIN (56) ema, vanaema

Mul ei ole ArthroNEO kohta midagi halba öelda. Sellest ajast, kui hakkasin seda kasutama (mu tütar ostis selle mulle), on mu liigesed nagu uued ja ma liigun aina rohkem ringi. Mulle meeldib väga looduses viibida, aga kehvad põlved takistasid mind aastaid matkamast. Nüüd saan jälle oma lemmiktegevusega tegeleda. Aitäh, ArthroNEO!

€ 64.00

€ 32.00

Osta 2, saad 1 tasuta lisaks!

€ 108.00

€ 54.00

Osta 3, saad 2 tasuta lisaks!

€ 170.00

€ 85.00

50%
ALLAHINDLUST
50% Allahindlust