50%
ZĽAVA
  • Ľahké použitie
  • Zlepšuje pohyblivosť kĺbov
  • Účinkuje rýchlo
  • Na vonkajšie použitie
  • Cenovo dostupné
OBJEDNAŤ TERAZ

Naše kĺby sú denne vystavené veľkej záťaži ArthroNEO obsahuje látky, ktoré zlepšujú produkciu kolagénu v tele. Tento proteín zabezpečuje regeneráciu a obnovu spojovacích tkanív, ktoré sú náchylné voči opotrebeniu a poškodeniu.

Uchovávanie vápnika S pribúdajúcim vekom u ľudí dochádza k úbytku kostného tkaniva, čo spôsobuje rednutie kostí. ArthroNEO neodčerpáva vápnik z tela, ale práve naopak používa ho na posilnenie kĺbov a šliach chrbtice, chrupaviek v tvare písmena C a malých aj veľkých kostí.

Prevencia Aj keď nemáte vážne problémy, dokáže posilniť vaše telo a dodať vám výživné látky.

Kolagén je najrozšírenejší proteín nachádzajúci sa v ľudskom tele. Je obsiahnutý v kostiach, svaloch, pokožke a šľachách. Ide o látku, ktorá drží telo pohromade. Kolagén vytvára akési lešenie poskytujúce silu a stabilitu. Užívanie kolagénu má na ľudí viaceré priaznivé účinky a takmer žiadne známe riziká. Doplnky výživy s jeho obsahom môžu tiež obmedziť vznik vrások a suchej pokožky. Zároveň však tiež pomáhajú zvyšovať objem svalov, zabraňujú strate kostného tkaniva a uľavujú od bolesti kĺbov.

Používanie prípravku ArthroNEO je bezbolestné a jednoduché. Stačí:

  • Pretrepať před použitím.
  • Držať 15 cm od oblasti, ktorú chcete ošetriť, a nastriekať 2-alebo 3-krát.
  • Umyť si ruky po použití!
  • Opakovať trikrát denne!f

Zloženie prípravku ArthroNEO je prírodné

ARNIKA HORSKÁ Bohatá na mangán – kľúčový prvok potrebný pre zdravé kosti.

LEVANDUĽA LEKÁRSKA Obnovuje a posilňuje kĺby pri výskyte zápalov (artritída) a degeneratívnych ochorení (artróza).

RICÍNOVÝ OLEJ Silný prírodný liek na bolesť kĺbov. Ricínový olej sa využíva ako prírodný liek na artritídu už celé desaťročia.

GÁFOR Uľavuje od zápalu a bolesti, ak dôjde k prepuknutiu ochorení kĺbov, chrupaviek a šliach.

Skutoční ľudia – skutočné výsledky!

Miroslava Jonášová, šťastná matka dvoch detí

Hoci som sa bolesti nezbavila úplne, chcem sa podeliť o svoju pozitívnu skúsenosť s prípravkom ArthroNEO. Z dôvodu progresívnej artrózy v malých kĺboch a dny som musela dať v práci výpoveď. Trikrát denne som si musela dávať injekcie a zároveň som tiež užívala lieky proti bolesti. Počas tohto roka agónie som vyskúšala toľko liekov, že ma desí vobec ich vymenovať. Okrem bežnej bolesti rástlo aj zúfalstvo a beznádej. Neverila som, že by tento stav mohol niekedy skončiť, po zvážení názorov tých, ktorí už vyskúšali jeho účinnosť, som si kúpila ArthroNEO.

MICHAL HUDEC (55) podnikateľ

Ako majiteľ malej IT firmy a bývalý programátor som strávil väčšinu života po sediačky za stolom. A hoci sa to môže zdať fyzicky nenáročné, zničil som si tým chrbát. Celé roky som nedokázal spať bez špeciálnej opory na chrbát. Striedavo som užíval rôzne tabletky proti bolesti, ale moje telo si postupne na všetko zvyklo a potom už nič nefungovalo. Až kým som pred rokom nenašiel ArthroNEO. Narazil som naň na internete a som veľmi rád, že som našiel práve tento prípravok.

KAROL HOLUB (52) otec, starký, tenisový tréner

Nech už si o „zdravom životnom štýle“ prečítate čokoľvek, pravda je taká, že si na vašom zdraví vypýta svoju daň. Odkedy som prestal hrať súťažne, pracoval som ako tenisový tréner. Až do štyridsiatky mi to pritom nerobilo žiadny problém. Potom sa to však začalo kúsok po kúsku zhoršovať: najskôr to boli moje lakte, potom kolená a chrbát – všetky tieto partie mi začali robiť problémy, až kým nebolo jasné, že sa už viac nebudem môcť hýbať bez neustálych bolestí. Známy, ktorého som spoznal ešte počas súťažnej kariéry, mi odporučil ArthroNEO a musím povedať, že funguje skvele. Odkedy som ho začal užívať, všetky moje bolesti kĺbov ustúpili a môžem vďaka tomu pracovať až dodnes.

MONIKA SKLENÁROVÁ (53) bývalá klaviristka, učiteľka hry na klavír

Väčšinu života som strávila ako profesionálna klaviristka. Zničilo mi to kĺby v rukách až natoľko, že som bez bolesti nemohla držať nič ťažšie ako knihu. Vtedy som s tým toho nemohla veľa narobiť, preto som prestala pracovať a začala som radšej vyučovať. Ruky ma boleli aj tak, ale aspoň sa to už nezhoršovalo. Jedna z mojich študentiek si to raz všimla a doniesla mi ArthroNEO, pretože ho používala jej starká a s výsledkami bola veľmi spokojná. To bolo pred dvoma rokmi. Dnes môžem spokojne povedať, že bolesť rúk ma už väčšinou netrápi (hoci v zime to je občas stále mierny problém). Dala som to všetkým svojim známym, ktorí trpia rovnakým problémom, a všetci si pochvaľujú. Vyskúšajte to!

KLAUDIA DANIŠOVÁ (56) matka, starká

O prípravku ArthroNEO môžem hovoriť iba v dobrom. Odkedy som ho začala používať (kúpila mi ho dcéra), moje kĺby sú ako nové a čoraz viac času trávim na nohách. Milujem prírodu, ale kvôli problémom s kolenami som do prírody nechodila celé roky. Teraz si to môžem konečne vynahradiť. Ďakujeme, ArthroNEO!

€ 64.00

€ 32.00

Kúpte 2, získajte 1 zdarma!

€ 108.00

€ 54.00

Kúpte 3, získajte 2 zdarma!

€ 170.00

€ 85.00

50%
ZĽAVA
50% zľava