Gaukite 50% nuolaidą pirmam užsakymui

Natūrali plaukų augimo skatinimo priemonė

ASAMI pradeda veikti vos pradėsite naudoti priemonę. Priemonės ingredientai sustiprina plaukus, reguliuoja folikulų funkciją, atnaujina normalią ląstelių struktūrą ir aktyviai pamaitina plaukų šaknis.

UŽSISAKYKITE DABAR

Pagrindiniai privalumai ASAMI

ASAMI plaukų purškalas, kuris apsaugo ir sustabdo plaukų slinkimą, skatina sveikų plaukų augimą, storina plauką, padidina spindesį, plaukų apimtį ir elastiškumą.

Natūrali formulė

Hypoalergiškas, sudėtyje nėra sintetinių chemikalų ar konservantų.

Unikalūs ingredientai

Galingas URTICA DIOICA (DIDŽIOSIOS DILGĖLĖS) EKSTRAKTO BIOKOMPLEKSAS kartu su kitais retais, regeneruojančias savybes turinčiais augalais, praturtintas

Lengva naudoti

Purškite tiesiai ant galvos odos bent 3 kartus per savaitę (užpurškus nuplauti nereikia).

Efektyvumas

Serumas ASAMI stimuliuoja plaukų folikulus, taip storindamas plaukus ir greitindamas jų augimą.

Kodėl ASAMI toks efektyvus

ASAMI sėkmės paslaptis slypi unikalioje ypatingai efektyvių ingredientų formulėje, kurie maitina plauko šaknis, stimuliuoja augimą, storina plaukus, paverčia juos stipriais ir blizgiais.

Ricinos aliejus

Didžiosios dilgėlės lapų ekstraktas

Kininio ženšenio šaknų ekstraktas

Ankstyvojo šalpusnio ekstraktas

Paprastosios kraujažolės ekstraktas

Iš pradžių šis išradimas buvo laikomas paslaptyje, bet dabar šį ypatingai efektyvų serumą gali įsigyti didžioji dalis vartotojų!

Ricinos aliejus

Storina plauką, padeda augti tvirčiau. Aliejus taip pat pagerina plauko elastingumą bei išvaizdą.

Biokompleksas: Kininis ženšenis ir Didžioji dilgėlė

Reguliuoja folikulo funkciją, o taip pat ir plauko struktūrą, neutralizuoja žalingą aplinkos bei cheminių medžiagų, esančių šampūnų sudėtyje, poveikį plaukui.

Ankstyvasis šalpusnis

Greitai įsiskverbia į odą ir praturtina plauko ląstelių struktūrą, taip pat padeda atkimšti užsikimšusias galvos odos poras. Hipoalerginės savybės padeda augti naujiems plaukams.

Vitaminai ir mineralai

Aktyviai maitina ir stiprina plaukų šaknis, spartina plaukų augimą, šalina pleiskanas, galvos odos sudirgimą ir išsausėjimą. Praturtinta formulė taip pat padeda atnaujinti silpną ir sužalotą plauko struktūrą.

Kodėl mūsų klientai myli ASAMI

Jų plaukai jau gavo šansą naujam gyvenimui

@Danguole, 29 metai

Visą gyvenimą kamavo slenkantys plaukai. Ploni, nutriušę – jokie produktai nepadėdavo. Išbandžiau begalę produktų, nuo 3 eurų iki 100. Draugas nupirko ASAMI. Išbandžiau ir užsakiau dar 2 butelius – sau ir savo sesei, jos plaukai taip pat problematiški. Plaukai tapo storesni ir blizgesni. Dabar jie atrodo sveiki. Ketinu pakartoti šią procedūrą dar po mėnesio.

@Solomon, 43 metai

Vos tik suėjo 35, ėmiau plikti. Visai netikėtai aptikau ASAMI ir nusprendžiau išbandyti. Po mėnesio žmona pastebėjo, kad praplikusiose vietose auga gražūs plaukeliai. Po šešių mėnesių visa galva pasidengė plaukais. Tikrai naudosiu šią priemonę dar ilgai. Dievinu šį produktą.

@Joana, 53 metai

Pavasaris labai sunkus metas mano plaukams. Plaukai siaubingai slinko. Visa situacija varė mane iš proto, bet nieko padaryti negalėjau. Nesėkmingai išbandžiau bent 10 produktų, bet po to aptikau ASAMI. Merginos, net neįsivaizduojat kas nutiko. Visa tai kaip pasaka. Po 3 savaičių mano plaukai tapo kur kas stipresni ir slinkimas liovėsi. Gaila, turėjau nutraukti šitas procedūras dėl asmeninių priežasčių, bet po kurio laiko pakartojau visą procedūrą dar kartą iki pat galo. Jau padariau dar vieną užsakymą, labai laukiu siuntinuko.

@Juozas, 54 metai

Vieną dieną žmona grįžo su buteliuku ASAMI rankose ir pranešė, kad šis stebuklas padės atsiauginti plaukus. Tiesiog nusijuokiau, bet giliai šiirdyje labai norėjau, kad ši priemonė suveiktų. Įsivaizduokite mano reakciją, kai po poros savaičių ant galvos išvydau mažus plaukiukus. Ši priemonė tikrai veikia!

@Davi, 29 metai

Po dviejų savaičių matėsi pirmieji rezultatai! Prieš naudojant produktą ištyrinėjau galvos sritį, kuri paveikta alopecijos...vos po 7-8 dienų pastebėjau tamsius, storus plaukelius. Iš tolo jų dar nebuvo matyti, bet aš žinojau, kad tai auga NAUJI plaukai! Kas manote, kad plaukų slinkimo sustabdyti neįmanoma – klystate. Jokių trūkumų nepastebėjau.

@Sandra, 44 metai

Pavasarį visuomet slenka plaukai, tačiau šį – ypatingai. Labai gaila, kad ši situacija kartojasi kas metus. Gavau dovanų ASAMI. Nepatikėsit, rezultatais negaliu atsidžiaugti iki šiol. Po kelių savaičių naudojimo plaukai tapo vešlesni, blizgesni, slinkimas liovėsi. Užsakiau dar vieną pakuotę, labai laukiu nesulaukiu.

@Ayub, 35 metai

Noriu pakalbėti apie efektą. Ant galvos buvo plikų vietų, tačiau tose vietose išaugo nauji plaukai ir visumoje visi plaukai atrodo storesni. Dar noriu paminėti, kad plaukai nustojo slinkti. Dar vienas pastebėjimas, kad ploni ir silpni plaukai akivaizdžiai tapo stipresni. Vos tik po vieno mėnesio mano pasitikėjimas savimi grįžo. Ačiū!

@Olivia, 37 metai

Kadaise turėjau labai gražius plaukus, jais labai didžiavausi. Gyvenime turėjau pokyčių, išsiskyriau ir puoliau į depresiją, plaukų spalvą keičiau kas savaitę. Draugės įspėjo, kad sugadinsiu ir nudeginsiu plaukus, bet jų neklausiau. Po dviejų mėnesių plaukai buvo lyg kempinė. Salone man pasiūlė plaukų regeneravimo procedūrą, kuri kainuoja beveik 1000 eurų. Tačiau internete radau ASAMI. Išbandžiau ir mane labai patenkino rezultatai. Vos pabaigus antrą buteliuką, draugės ėmė klausinėti, kaip man pavyko atgaivinti savo plaukus.

ASAMI garantuoja saugų apsipirkimą

Jūsų pasitenkinimas yra didžiausias apdovanojimas

SAUGUS PIRKIMAS

Asmeniniai ir finansiniai duomenys slapti ir apsaugoti. Dirbame su platforma, kuri naudoja pažangiausias internetinio atsiskaitymo saugumo funkcijas pasaulyje.

30 DIENŲ GARANTIJA

Jei esate nepatenkinti produktu, galite jį grąžinti, o mes grąžinsime jums jūsų pinigus.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Pristatymas nemokamas. Produktą pristatysime iki jūsų namų slenksčio per 1-5 darbo dienas, nuo datos, kai pateiksite užsakymą mūsų tinklapyje.

UŽSISAKYKITE DABAR

Saugus
Pirkimas

Pasitenkinimas
Garantuotas

Privatumas
Apsaugotas

Daugiau nei 900 000 laimingų klientų

"Super!!!"

"Mažiau plaukų ant šukų"

"Plaukai auga GREIČIAU"

"Vėl myliu save"

"Dievinu šį produktą"

"Buvau skeptiškas"

"Sveika oda ir spindintys plaukai"

Kaip naudoti ASAMI purškalą

ASAMI yra purškiamos formos, todėl jį naudoti labai paprasta.

Kruoščiai išsiplaukite plaukus nuo visų nešvarumų ar kosmetinių produktų likučių.

Suplakite indelį ir užpurškite produktą tiesiai ant galvos odos.

Masažuokite galvos odą kelias minutes. Po to plaukų išsiplauti nereikia.

Naudokite produktą bent 3 kartus per savaitę.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Plaukų slinkimas yra labai dažna problema, kuri paveikia didelę dalį žmonių tam tikrais gyvenimo periodais. ASAMI purškalas sukurtas apsaugoti nuo slinkimo proceso, stimuliuoti plaukų augimą, storį ir stiprumą.
ASAMI efektyvumas slypi ingredientuose. Galingi ingredientai aktyvuoja plaukų folikulus augimo procesui bei tvirtų ir storų šaknų augimui.
Plaukų stimuliavimo procesas prasideda iš karto, o rezultatai kaskart sustiprinami pavartojus produkto.
ASAMI neturi analogų rinkoje. Jo sudėtyje tik natūralūs ingredientai, kurie veikia vietiškai – skatina tankių ir blizgių plaukų augimą.
Taip, mūsų tyrimas rodo, kad ASAMI puikiai tinka tiek vyrams tiek moterims.
ASAMI galite įsigyti tik čia, tai oficialus tinklapis. Jūsų patogumui ir saugumui, apmokėjimas yra pristačius produktą, taip pat gaunate nemokamą pristatymą!

Natūrali plaukų augimo skatinimo priemonė

ASAMI pradeda veikti vos pradėsite naudoti priemonę. Priemonės ingredientai sustiprina plaukus, reguliuoja folikulų funkciją, atnaujina normalią ląstelių struktūrą ir aktyviai pamaitina plaukų šaknis.

UŽSISAKYKITE DABAR

€ 64.00

€ 32.00

Pirkite 2, gaukite 1 nemokamai!

€ 108.00

€ 54.00

Pirkite 3, gaukite 2 nemokamai!

€ 170.00

€ 85.00

50%
NUOLAIDA
50% Nuolaida