Získajte 50% zľavu na vašu prvú objednávku

Prirodzené posilnenie pre vaše vlasy

ASAMI začína účinkovať ihneď od počiatku aplikácie. Jeho aktívne ingrediencie posilňujú vlasy, regulujú funkciu folikúl, obnovujú normálnu štruktúru buniek a aktívne vyživujú vlasové korienky.

OBJEDNAŤ TERAZ

Hlavné výhody ASAMI

ASAMI je sprej na rast vlasov, ktorý zabraňuje ich vypadávaniu a zastavuje ho, podporuje ich zdravý rast, zahusťuje existujúce vlasy a zvyšuje ich lesk, objem a elasticitu.

Prírodná formula

Je hypoalergénny, neobsahuje žiadne syntetické chemické látky, ani konzervačné látky.

Unikátne ingrediencie

Účinný BIOKOMPLEX z EXTRAKTU ZO ŽIHĽAVY DVOJDOMEJ v kombinácii s ďalšími vzácnymi regeneračnými bylinkami, posilnený vitamínmi a minerálmi.

Jednoducho sa používa

Nasprejujte priamo na pokožku hlavy, minimálne 3 krát týždenne – bez oplachovania po aplikácii.

Efektívnosť

Sérum ASAMI stimuluje vlasové folikuly a tým zvyšuje hustotu vlasov a rýchlosť ich rastu.

Vďaka čomu je ASAMI tak efektívny

Tajomstvo úspechu ASAMI je ukryté v jeho unikátnej zbierke vysoko efektívnych zložiek, ktoré vyživujú vlasové korienky a samotné vlasy, čím stimulujú ich rast a vďaka čomu sú husté, silné a žiarivé.

Ricínový olej

Extrakt z listov Žihľavy dvojdomej

Extrakt z koreňa Všehoja ázijského

Extrakt z listov Podbeľu liečivého

Extrakt z Rebríčku obyčajného

Spočiatku bol tento objav udržiavaný v tajnosti, ale teraz je toto neuveriteľne efektívne sérum dostupné širokému rozsahu spotrebiteľov!

Ricínový olej

Posilňuje vlasy a pomáha im zhustnúť. Taktiež sú vďaka nemu vlasy hrubšie, majú lepšiu elasticitu a celkovú kvalitu.

Biokomplex: všehoj ázijský a žihľava dvojdomá

Reguluje funkciu folikúl a rovnako aj vlasovú štruktúru, neutralizuje škodlivé vplyvy životného prostredia a rovnako aj účinky aktívnych chemických zlúčenín v šampónoch.

Podbeľ liečivý

Rýchlo preniká do pokožky a poskytuje vlasovým bunkám zdravú štruktúru, a taktiež pomáha vyčistiť upchané póry na pokožke hlavy. Hypoalergénne vlastnosti podporujú rast nových vlasov.

Vitamíny a minerály

Aktívne vyživujú a posilňujú vlasové korienky, zvyšujú rýchlosť ich rastu a odstraňujú lupiny, podráždenie a suchosť pokožky vo vlasovej časti. Obohatené zloženie taktiež pomáha obnoviť slabú a poškodenú vlasovú štruktúru.

Prečo naši zákazníci milujú ASAMI

Ich vlasy už dostali šancu na nový život

@Denisa, 29 rokov

Celý svoj život som mala problémy s vypadávaním vlasov. Riedke, lámavé vlasy – žiadny z produktov mi nepomáhal. Vyskúšala som všetko čo sa dalo, aby som ich posilnila. Kúpila som si produkty za 3 eurá, ale tiež aj za 100 eur – všetko bolo zbytočné. Kamoška mi priniesla fľaštičku ASAMI. Vyskúšala som to a potom som si objednala ďalšie 2 fľaštičky – pre mňa a moju sestru, ktorá má rovnaký problém ako ja. Moje vlasy sú oveľa hustejšie a pevnejšie. Vyzerajú zdravo a žiarivo, tak, ako som vždy chcela. Za mesiac mám v úmysle zopakovať liečbu.

@Šimon, 43 rokov

Krátko po tom, čo som dovŕšil 35 rokov, sa mi začala objavovať plešina. Náhodou som sa dostal k ASAMI a rozhodol som sa dať tomu šancu. Po mesiaci a pol si moja žena všimla jemných vláskov na mieste, kde predtým zvykla bývať plešina. O šesť mesiacov neskôr som mal vlasy po celej svojej hlave. Kým budem môcť, rozhodne to budem používať. Zbožňujem to.

@Jaroslava, 53 rokov

Jar bola pre moje vlasy vždy ťažkým obdobím. Moje vlasy vypadávali vo veľkom. Mala som z toho nervy, ale nemohla som s tým nič robiť. Každý rok bol rovnaký. Potom, čo som neúspešne vyskúšala minimálne 10 produktov, som narazila na ASAMI. Žienky, neviete si ani predstaviť, čo sa stalo. Cítim sa ako v rozprávke. Po 3 týždňoch moje vlasy boli silnejšie a úplne prestali vypadávať. Je smola, že som kúru musela predčasne ukončiť kvôli osobným problémom. Ale potom som zopakovala liečbu ešte raz a tento krát do úplného konca. Už som si objednala ďalší, teším sa na naň.

@Jozef, 54 rokov

Jeden deň moja manželka prišla s fľaštičkou ASAMI vo svojich rukách a povedala, že by mi to mohlo pomôcť s rastom nových vlasov. Spočiatku som sa jej smial ale hlboko vo svojom vnútri som chcel aby to fungovalo. Predstavte si moje prekvapenie keď sme si po pár týždňoch všimli pár drobných vláskov na vrchu mojej hlavy. Táto vec skutočne funguje!

@Dávid, 29 rokov

Po dvoch týždňoch som videl výsledky! Pred aplikáciou som si prezrel časti na hlave, kde alopécia ohraničuje vlasovú líniu..iba za 7-8 dní od začiatku používania som si začal všímať tmavých jemných vlasov. Neboli viditeľné z diaľky, ale ja som vedel, že to rastú moje NOVÉ vlasy! Ktokoľvek si myslí že rednutie vlasov sa nedá zastaviť, sa mýli. Nevidím žiadne nevýhody.

@Simona, 44 rokov

Jar bola pre moje vlasy vždy ťažkým obdobím. Moje vlasy vypadávali vo veľkom. Mala som z toho nervy, ale nemohla som s tým nič robiť. Každý rok bol rovnaký. Potom, čo som neúspešne vyskúšala minimálne 10 produktov, som narazila na ASAMI. }}. Dievčata, neviete si ani predstaviť, čo sa stalo. Cítim sa ako v rozprávke. Po 3 týždňoch moje vlasy boli silnejšie a úplne prestali vypadávať. Je smola, že som kúru musela predčasne ukončiť kvôli osobným problémom. Ale potom som zopakovala liečbu ešte raz a tentokrát do úplného konca. Už som si objednala ďalší, teším sa na ňu.

@Ján, 35 rokov

Prvá vec, na ktorú by som chcel poukázať, je účinok. Tam, kde zvykli bývať lysiny, narástli vlasy a začali hustnúť. Druhá vec, moje padanie vlasov sa kompletne zastavilo. Tretia vec, tenké a slabé vlasy sú badateľne silnejšie. Už po jednom mesiaci sa moje sebavedomie a sebaúcta vrátili. Ďakujem!

@Lenka, 37 rokov

Zvykla som mávať nádherné vlasy, na ktoré som bola vždy veľmi hrdá. Ale po mojom rozvode som sa dostala do depresií a menila farbu svojich vlasov každý týždeň. Moje kamarátky ma varovali, že mi zhoria vlasy, ale nepočúvala som ich. Po 2 mesiacoch boli moje vlasy ako špongia. V salóne mi povedali, že regeneratívne ošetrenia by ma vyšli takmer na 1000 eur. Na internete som našla ASAMI. Vyskúšala som ho a výsledok sa mi páči. Po tom, čo som dokončila druhú kúru, sa ma moje kamarátky začali vypytovať ako som dokázala vrátiť svojim vlasom vitalitu a hustotu.

ASAMI vám garantuje bezpečnú kúpu bez rizika

Vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou

BEZPEČNÁ KÚPA

Osobné a finančné údaje sú tajné a chránené. Pracujeme s platformou, ktorá využíva tie najpokročilejšie bezpečnostné vlastnosti online platby na svete.

30 DŇOVÁ ZÁRUKA

Ak nie ste spokojní s produktom, vráťte ho a my vám vrátime späť vaše peniaze – bez otázok.

DOVOZ ZDARMA

Dovoz je zdarma. Produkt bude doručený k vašim dverám v priebehu 1-5 pracovných dní odo dňa, kedy ste si objednali prostredníctvom tejto webovej stránky.

OBJEDNAŤ TERAZ

Bezpečná
kúpa

Záruka
spokojnosti

Ochrana
súkromia

Viac ako 900 000 šťastných zákazníkov

"Úžasné!!!"

"Menej vlasov na hrebeni "

"Rastú RÝCHLO"

"Znova som sa do seba zamilovala"

"Zbožňujem to"

"Bol som skeptický"

"Zdravá pokožka a žiarivé vlasy"

Ako používať ASAMI sprej

ASAMI je vo forme spreju, veľmi jednoducho sa používa.

Dôkladne si umyte vlasy a odstráňte z nich akékoľvek kozmetické produkty alebo ich zvyšky.

Fľaštičku dobre premiešajte a produkt nasprejujte priamo na hlavu.

Vlasovú pokožku masírujte niekoľko minút. Po aplikácii neoplachujte.

Produkt používajte minimálne 3 krát týždenne.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Strata vlasov je veľmi bežný jav a v určitom období života postihuje mnoho ľudí. ASAMI sprej je špeciálne navrhnutý na predchádzanie procesu plešatenia a na stimulovanie rastu hustých a pevných vlasov.
Efektívnosť ASAMI sa ukrýva v jeho ingredienciách. Intenzívna výživa aktivuje vlasové folikuly, aby vstúpili do rastovej fázy a produkovali silné a husté vlasové korienky.
Proces vlasovej stimulácie začína okamžite a výsledky sa zosilňujú s každou nasledujúcou aplikáciou.
ASAMI nemá na trhu žiadnu obdobu. Obsahuje iba prírodné zložky, ktoré účinkujú lokálne a podporujú rast hustých a žiarivých vlasov.
Áno, naše výskumy ukazujú, že ASAMI vykazuje excelentné výsledky pri mužoch aj pri ženách.
ASAMI je dostupný len tu, na jeho oficiálnej webovej stránke. Pre vaše pohodlie a bezpečnosť je platba pri doručení a dokonca dostanete dovoz zdarma!

Prirodzené posilnenie pre vaše vlasy

ASAMI začína účinkovať ihneď od počiatku aplikácie. Jeho aktívne ingrediencie posilňujú vlasy, regulujú funkciu folikúl, obnovujú normálnu štruktúru buniek a aktívne vyživujú vlasové korienky.

OBJEDNAŤ TERAZ

€ 64.00

€ 32.00

Kúpte 2, získajte 1 zdarma!

€ 108.00

€ 54.00

Kúpte 3, získajte 2 zdarma!

€ 170.00

€ 85.00

50%
ZĽAVA
50% zľava