Kuidas see toimib?

Läbinisti looduslik ja lihtsalt kasutatav sprei

Onycosolve’i saladus on selle koostisainetes. Toode sisaldab ravimtaimede ekstrakte, mida on aastaid kasutatud ravimitööstuses looduslike desinfektsioonivahenditena, põletikuvastaste vahenditena ja värskendajatena.

Onycosolve mitte ainult ei leevenda väiksemaid jalgadega seotud probleeme, nagu liighigistamine, sügelus ja murduvad küüned, vaid võib ennetada ka tulevasi nakkusi, näiteks seennakkused. Toode imendub sügavale naha sisse, toimib seestpoolt väljapoole ja taastab naha struktuuri.

Vaimustavad omadused

Asjad, mida tasub silmas pidada

01

Ebanormaalne higistamine

Higised jalad võivad viia teiste terviseprobleemide, näiteks jalgade halva lõhna, jala- või küüneseene tekkimiseni. Onycosolve imendub nahka ja reguleerib higistamist.

02

Ärritav sügelus

Kuigi sügelevate jalgade pärast pole tavaliselt põhjust muretseda, võivad need anda märku nahaprobleemidest või isegi tõsisemast haigusest. Onycosolve’i aktiivsed koostisosad eemaldavad sügeluse algpõhjuse.

03

Murduvad küüned

Nagu nahk, võivad ka varbaküüned muutuda kuivades hapraks. Kõige sagedamini juhtub see pideva niiskuse tõttu. Onycosolve imendub küüntesse ja niisutab neid seespoolt väljapoole.

04

Halb lõhn

Jalgade ebameeldiv lõhn on sagedane probleem, mida põhjustab jalgade liighigistamine ja bakterite vohamine jalgadel. Onycosolve tapab kahjulikud bakterid ja ennetab uue põletiku teket.

Seennakkuse saamise võimalikud viisid

Sauna või ujula külastamine

Nõrgenenud immuunsüsteem

Antibiootikumide tarvitamine

Sünteetliste kangaste kandmine

Pereliige, kellel on jalaseen

Tootearvustus

Meie kliendid armastavad meid

Lõpuks ometi midagi jalgadele, millest ka kasu on. Mu abikaasa vingus pidevalt...teate isegi...lõhna üle. Ma tellisin Onycosolve ja isegi ei rääkinud talle sellest. Nüüd on kodus kõik rahulik ja ta elab õndsas teadmatuses edasi. Psssst.

Signe TammKohtla-Järve

Toode lõhnab hästi ja annab jalgadele värske ja puhta tunde. Mul polnud mingisuguseid probleeme, kuid ma olen sedasorti ontlik inimene, kellele meeldib asjade eest hoolitseda enne, kui selleks on liiga hilja.

Bruno EinsonTallinn

Mu jalad sügelesid pidevalt. See oli täiesti talumatu. Te võibolla teate, millest ma räägin. Leidsin netist Onycosolve’i ja olen seda nüüd paar kuud kasutanud. Ma näen toimet juba nüüd – mu küüned näevad paremad välja ka pidev sügelustunne kadus.

Peeter KassTallinn

Ma olen igasuguseid "ravimtaimi" proovinud, kuid andsin alla ja ostsin selle vahendi, kuna ühes pakis on kolm toodet ja nii on soodsam. Ma kasutasin seda iga päev umbes ühe nädala jooksul ja 1 pudelist piisas, et jalaseenest täiesti Iahti saada – just nimelt täiesti lahti saada. Väga muljetavaldav.

SlaavimeesViljandimaa

Lihtne kasutada, lõhnatu, ei kleepu... väga tõhus... paar päeva ja probleem on kadunud. Mulle meeldib kõige rohkem see, et seda on nii mugav kasutada... lihtsalt pihusta ja ongi kõik.

L. PuustusmaaTartu

Olen proovinud palju erinevaid kreeme. Ükski neist ei teinud mu jalgadele mitte midagi. Seda olen kasutanud ainult nädala, aga märkasin kohe erinevust.

L. S.Tartu

Siin on meie eripakkumine just teile!

Säästa: €85.00

Osta 3, saad 2 tasuta lisaks!

€170.00

€85.00

Säästa: €54.00

Osta 2, saad 1 tasuta lisaks!

€108.00

€54.00

Säästa: €32.00

OSTA ÜKS

€64.00

€32.00

Teie rahulolu on meie ülimaks eesmärgiks

TURVALINE OST

Isiklikud andmed ja finantsteave hoitakse salajas ja kaitstuna. Me teeme koostööd makseplatvormiga, mis kasutab maailma kõige arenenumaid internetimaksete turvaelemente.

30-PÄEVANE GARANTII

Kui te pole tootega rahul võite selle tagasi saata ning me maksame teile küsimusi esitamata teie raha tagasi.


RAHULOLEVAD KLIENDID

Me hoolime oma klientidest ja püüame aidata teil lahendada kõik teie tellimusega seonduvad probleemid.

TASUTA TRANSPORT

Transport on tasuta. Toode tuuakse teie koduaadressile 1-3 tööpäeva jooksul käesoleval lehel tellimuse esitamise päevast.