Ako to funguje?

Kompletne prírodný sprej, jednoduchý na použitie

Tajomstvo Onycosolve sa skrýva v jeho zložkách. Produkt obsahuje extrakty z bylín a rastlín, ktoré sa už roky používajú vo farmaceutickom priemysle ako prírodné dezinfekčné a protizápalové látky a osviežovače.

Onycosolve nie len, že upokojuje menšie problémy chodidiel ako sú nadmerné potenie, svrbenie a slabé nechty, ale môže aj predchádzať ďalším infekciám, ako je pleseň. Preniká hlboko do pokožky a zvnútra obnovuje jej zdravú štruktúru.

Úžasné vlastnosti

Veci, na ktoré si dávať pozor

01

Nadmerné potenie

Spotené chodidlá môžu viesť aj k ďalším zdravotným problémom, ako je zápach chodidiel, dermatofytóza a pleseň na nohách. Onycosolve sa vstrebe do pokožky a reguluje potenie.

02

Otravné svrbenie

Hoci svrbiace chodidlá nie sú obyčajne dôvodom na obavy, môžu poukazovať na primárne kožné ochorenie alebo dokonca aj na internú chorobu. Aktívne zložky Onycosolve pôsobia proti príčine svrbenia.

03

Slabé nechty

Keď sú nechty na nohách suché, tak sa môžu rovnako, ako aj pokožka, stať lámavými. Toto sa najčastejšie vyskytuje po opakovanom vystavení sa vlhkosti. Onycosolve preniká do nechtov a hydratuje ich zvnútra.

04

Nepríjemný zápach

Zápach chodidiel je bežným problémom, ktorý je spôsobený nadmerným potením a rastom baktérií na chodidlách. Onycosolve zabíja nebezpečné organizmy a predchádza ďalšiemu zápalu.

Možné spôsoby získania plesňovej infekcie

Pri návšteve sauny alebo kúpaliska

Oslabený IMUNITNÝ SYSTÉM

Užívanie antibiotík

Nosenie umelých látok

Člen rodiny mal tiež pleseň na chodidlách

Recenzia produktu

Naši klienti nás milujú

Konečne niečo užitočné na moje chodidlá. Moja žena toľko nariekala kvôli…veď viete…aróme, asi tak by som to nazval. Objednal som si Onycosolve a ani som sa neobťažoval jej o tom nepovedať. Teraz je doma všetko v pohode a ona vôbec nič netuší. Pssssst.

Andrej JavorKošice

Vonia to dobre a vďaka tomu sa moje chodidlá cítia byť svieže a čisté. Nemám žiadne problémy, ale som ten typ pedantnej osoby, ktorý sa rád stará o veci skôr ako vtedy, keď je už príliš neskoro.

Tomáš KrivýPezinok

Moje chodidlá zvykli veľmi svrbieť. Bolo to neznesiteľné. Veď vy viete čo myslím. Našiel som na nete Onycosolve a používam ho už niekoľko mesiacov. Konečne môžem vidieť výsledok– moje nechty už vyzerajú lepšie a neustále svrbenie zmizlo.

Peter CavarBratislava

Vyskúšal som všetky možné "prírodné lieky", ale na všetky som sa nakoniec vykašľal a kúpil som si toto pretože to bolo vo výhodnom 3-balení a cenovo dostupnejšie. Používal som to každý deň asi týždeň alebo tak nejako a vyničil som 1 fľašu, kým som sa úplne zbavil atletickej nohy a to myslím kompletne. Som naozaj ohromený.

SlavoRimavská Sobota

Jednoducho sa aplikuje, nesmrdí, neostávajú po ňom žiadne zvyšky, či pocit lepkavosti…veľmi účinné…po pár dňoch ste voľný.

L. BorakŽilina

Vyskúšal som veľa rôznych druhov a značiek krémov. Žiadny z nich na mojich chodidlách nespravil nijaký rozdiel. Ale túto vec používam len týždeň a už som si všimol rozdiel.

M. S.Poprad

Toto je naša špeciálna ponuka pre vás!

Ušetriť: €85.00

Kúpte 3, získajte k tomu 2 zdarma!

€170.00

€85.00

Ušetriť: €54.00

Kúpte Kúpte 2, získajte 1 zdarma!

€108.00

€54.00

Ušetriť: €32.00

Kúpiť 1 balenie

€64.00

€32.00

Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou

BEZPEČNÁ KÚPA

Osobné a finančné údaje sú utajené a chránené. Pracujeme s platformami, ktoré používajú tie najpokročilejšie bezpečnostné prvky pre online platbu vo svete.

30 DŇOVÁ ZÁRUKA

Ak nie ste spokojný s produktom, vráťte ho a my vám vrátime vaše peniaze – bez akýchkoľvek otázok.


SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

O našich klientov sa staráme a s radosťou vyriešime akýkoľvek problém, ktorý budete mať počas objednávky.

DOVOZ ZDARMA

Dovoz je zdarma. Produkt bude doručený k vašim dverám v priebehu 1-3 pracovných dní odo dňa, kedy ste si objednali prostredníctvom tejto webovej stránky.