Privātuma politika

Mēs apkopojam tikai to standarta informāciju, ko mūsu mājas lapa apkopo automātiski. Turpmākais ir standarta konfidencialitātes politikas līgums. Mēs esam ieinteresēti nodrošināt mājaslapas apmeklētāju drošību. Šis nolikums sniedz ieskatu tajā, kā mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju.

I. Kāda informācija tiek apkopota?

Mēs apkopojam, saglabājam un izmantojam šāda veida personas datus:
1. informāciju par mājaslapas apmeklējumu un izmantojumu;
2. informāciju par jebkādām jūsu un mūsu starpā veiktām transakcijām, sakarā ar šajā mājaslapā iegādātām precēm;
3. informāciju, kas tiek mums sniegta, reģistrējoties un/vai pierakstoties mājaslapas pakalpojumiem un/vai jaunumiem e­pastā.

II. informāciju par mājaslapas apmeklējumiem.

Mēs apkopojam tādu informāciju par jūsu datoru un mūsu mājas lapas apmeklējumiem, kā IP adrese, ģeogrāfiskā atrašanās vieta, pārlūka tips, avots atsaucei, apmeklējuma ilgums un lapu skatījuma skaits. Šī informācija tiek izmantota, lai uzlabotu mājas lapas lietojumu, kā arī mārketinga nolūkos.
Daudzi interneta lietotāji pievērš pastiprinātu uzmanību savam privātumam un sīkdatņu izmantojumam internetā. Sīkdatnes ir nelieli faili, kas izmantojami informācijas uzglabāšanai. Sīkdatnes nav iespējams izmantot, lai "zagtu" informāciju par jums vai jūsu datora sistēmu. Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai saglabātu jūsu izvēli. Piemēram, mājaslapa var atcerēties to, kuru lapu jūs apmeklējat, lai nākamajā apmeklējuma laikā jums tiktu attēlota tieši jūs interesējoša informācija. Ja jūs tomēr nevēlaties izmantot sīkdatnes, tās ir iespējams atiestatīt sava parlūka interneta iestatījumos. Tas savukārt var negatīvi ietekmēt vairāku mājaslapu izmantošanu, tajā skaitā arī šīs.

III. Personas datu izmantojums

Šajā mājaslapā norādītie personas dati tiks izmantoti saskaņā ar mājaslapas konfidencialitātes politikas sadaļā izklāstītajiem noteikumiem.
Papildus konfidencialitātes politikā iekļautajiem punktiem, jūsu personīgo informāciju iespējams izmantot, lai:
1. uzlabotu jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, personalizējot mājaslapu;
2. uz jūsu e-pasta vai pasta adresi nosūtītu jums informāciju, kas mūsuprāt būtu jums interesanta;
3. uz jūsu e-pasta vai pasta adresi nosūtītu jums mūsu mārketinga piedāvājumus, kas mūsuprāt būtu jums interesanti.

IV. Informācijas nodošana

Papildus iepriekš minētajiem punktiem par iespējamo personas datu izmantojumu, mēs varam nodot jūsu personīgo informāciju trešajām personām šādos gadījumos:
1. pēc likumsargājošo iestāžu pieprasījuma;
2. saistībā ar tiesvedību, vai iespējamiem tiesas procesiem;
3. lai noteiktu, īstenotu vai aizstāvētu savas likumīgās tiesības (tai skaitā sniedzot informāciju citiem par krāpšanas apkarošanu, kā arī, lai samazinātu kredītrisku);
4. jebkura uzņēmuma vai aktīva, ko mēs pārdodam vai pērkam (vai plānojam to darīt) pircējam vai pārdevējam (vai potenciālajam pircējam vai pārdevējam).
Jūsu personīgā informācija tiks nodota trešajām personām tikai augstāk minētajos izņēmuma gadījumos.

V. Starptautiskā datu pārsūtīšana

Lai nodrošinātu apkopotās informācijas izmantošanu saskaņā ar konfidencialitātes politiku, apkopotā informācija var tikt uzglabāta, apstrādāta un pārsūtīta starp valstīm, kurās mēs darbojamies.

VI. Personas datu drošība

Mēs veiksim visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai novērstu jūsu personīgās informācijas zaudēšanu, tās nepareizu lietojumu vai mainīšanu. Protams, datu pārraide internetā pēc savas būtības ir nedroša un mēs nevaram garantēt drošību datiem, kas nosūtīti, izmantojot internetu.

VII. Politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības mainīt informāciju un noteikumus, kā arī veikt izmaiņas informācijas izmantojumā. Sākot ar mājaslapas izmantošanas brīdi, jūs piekrītat konfidencialitātes noteikumiem. Turpmāka šīs mājaslapas izmantošana pēc paziņojuma par konfidencialitāti tiks uzskatīta par jūsu piekrišanu šim konfidencialitātes paziņojumam. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes paziņojumu.