NOSACĪJUMI UN NOTEIKUMI

PIRMS IEGĀDĀJATIES ŠAJĀ MĀJAS LAPĀ IZVIETOTOS PRODUKTUS, LŪDZAM JŪS RŪPĪGI IZLASĪT ŠĪS MĀJAS LAPAS NOSACĪJUMUS UN NOTEIKUMUS

Pirms izmantojat šo mājas lapu vai tajā pieejamos pakalpojumus, rūpīgi izlasiet šīs mājas lapas lietošanas nosacījumus un noteikumus. Apmeklējot šo mājas lapu vai no šīs mājas lapas iegādājoties produktus, jūs automātiski piekrītat šīs mājas lapas nosacījumiem un noteikumiem.
Apmeklējot šo mājas lapu vai apskatot tās saturu un/vai veicot pasūtījumu, jūs apstiprināt, ka esat iepazinies, izpratis un piekrītat šīs mājas lapas nosacījumiem un noteikumiem. Ja jūs tiem nepiekrītat, lūdzam jūs atstāt šo mājas lapu.
Šie noteikumi attiecināmi uz visiem mājas lapā www.now-thoseoffers.com/PapiStop_LV/ pārdotajiem Hakimian Global LLC produktiem. Jebkādas atkāpes no šiem noteikumiem saskaņojamas ar Hakimian Global LLC. Visi citi nosacījumi un noteikumi netiek ņemti vērā. Ikviens lietotājs, kas ienāk šajā mājas lapā un izmanto tajā piedāvātos pakalpojumus, ir piekritis šeit izklāstītajiem nosacījumiem un noteikumiem. Ja kāds nepiekrīt šiem noteikumiem, viņam ir jāatsakās no šeit piedāvātajiem pakalpojumiem un jebkādu transakciju veikšanas. Veicot pasūtījumu, jūs piekrītat šiem nosacījumiem un noteikumiem.

PASŪTĪJUMI

Pasūtījumus jāiesniedz tiešsaistē, aizpildot attiecīgo pasūtījuma veidlapu, kas pieejama vietnē www.now-thoseoffers.com/PapiStop_LV/. Jūsu pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu brīdī, kad Jūs nosūtat pasūtījuma veidlapu, kurā norādīta piegādes informācija un vēlamo produkta skaitu. Pēc pasūtījuma veidlapas nosūtīšanas ekrānā tiks parādīta sīkāka pasūtījuma informācija.

CENAS UN ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Visas mājas lapā norādītās cenas ir preču aktuālās cenas. Gadījumos, kad preci tiks piedāvāts iegādāties par īpašā piedāvājuma cenu, mūsu klienti saņems atlaidi akcijā piedāvātā produkta iegādei. Pārdevējam ir tiesības mainīt produktu cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Klientam ir jāmaksā tā cena, kas norādīta laikā, kad tika veikts pasūtījums.

PIEGĀDES NOSACĪJUMI

Produkts tiek piegādāts visā LV teritorijā. Produkti tiks piegādāti ar kurjera starpniecību Pasūtījuma veidlapā norādītajā adresē. Klients par preci norēķinās preces saņemšanas brīdī. Piegāde iespējama katru dienu, izņemot brīvdienas un svētku dienas.

NAUDAS LĪDZEKĻU ATGRIEŠANA

Pieteikumus naudas līdzekļu atgriešanai vai pasūtījumu atcelšanai lūdzam sūtīt uz e-pastu: support@papistop.com. Pieteikumā nepieciešams norādīt pieprasījuma iemeslu. Mums ir tiesības neakceptēt klienta pieprasījumu, ja viņa/viņas norādītie iemesli nav loģiski.
Atgrieztajai precei ir jābūt tās oriģinālajā iepakojumā - tā nedrīkst būt atvērta un iepakojumam ir jābūt neskartam. Precei ir jābūt tieši tādā pašā stāvoklī, kādu jūs to saņēmāt (kā jaunai).
Lai apstiprinātu atteikumu, nepieciešams uzrādīt tās personas pasūtījuma numuru, kura sākotnēji iegādājās šo produktu un kuras informācija ir norādīta pie pasūtījuma koda.
Klientam ir tiesības atgriezt iegādāto produktu un pieprasīt preces maiņu vai naudas līdzekļu atgriešanu šādos gadījumos:
1. Gadījumā, kad tiek pierādīta uzņēmuma kļūda (saņemts nepareizais produkts vai defektīvs produkts), klients 10 (desmit) dienu laikā, kopš preces saņemšanas brīža, bez maksas atgriež preci.
2. Ja klienta lēmums atgriezt preci neatbilst nevienam no augstāk minētajiem gadījumiem, uzņēmums patur tiesības pieprasījumu noraidīt. Ja klienta pieprasījums tiek apstiprināts, klients 10 (desmit) darba dienu laikā, kopš kvīts saņemšanas, var atgriezt produktu. Šajā gadījumā transporta izmaksas un cenu starpību sedz klients.
Visos šajos gadījumos atgriežamais produkts nedrīkst būt bojāts un tam ir jābūt tā oriģinālajā iepakojumā. Ja produkts netiek atgriezts 10 (desmit) dienu laikā, pārdevēja pienākums nav atgriezt naudas līdzekļus.
Saskaņā ar Nosacījumiem un noteikumiem un produkta atgriešanas apstiprinājumu, klientam tiek piedāvāta iespēja saņemt citu produktu tādā pašā vērtībā vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Nauda tiks atgriezta 90 (deviņdesmit) dienu laikā, kopš brīža, kad mēs saņemsim atgriezto produktu.
Gadījumos, kad klients atkārtoti atgriež produktu un ļaunprātīgi izmanto produkta atgriešanas politiku, pārdevējam ir tiesības nepieņemt atgriezto produktu, pat ja spēkā ir visi augstāk minētie nosacījumi.
Šie noteikumi neietekmē ar likumu noteiktās patērētāja tiesības.

PIRCĒJA PIENĀKUMI:

Jūs esat atbildīgs par pareizā produkta izvēli, atbilstoši savai nepieciešamībai. Klients nedrīkst censties nomelnot uzņēmuma tēlu, drošību un/vai ierobežot pakalpojumu pieejamību.
● Norādīt pareizu vārdu, uzvārdu, pasta adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi.
● Samaksāt par pasūtīto preci.
● Piegādes brīdī atrasties norādītajā adresē vai pilnvarot savu pārstāvi.
● Neveikt pasūtījumus bez vēlēšanās preci iegādāties.
● Neizplatīt nepatiesu informāciju par produktiem vai sniegt jebkādu citu nepatiesu informāciju saistībā ar šo uzņēmumu.

NOSACĪJUMI UN NOTEIKUMI

Uzņēmums patur tiesības mainīt vai papildināt šos nosacījumus un noteikumus, bet šīs izmaiņas neietekmēs pasūtījuma veikšanas brīdī spēkā esošos nosacījumus un noteikumus. Veiktās izmaiņas vai papildinājumi stāsies spēkā brīdī, kad tiks attēlots informatīvais teksts par veiktajām izmaiņām. Lūdzam jūs periodiski pārbaudīt šī mājas lapas nosacījumu un noteikumu sadaļu.

PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI - JURISDIKCIJA

Šis līgums tiek pārvaldīts saskaņā ar Eiropas un Latvijas tiesību aktiem, jo īpaši tiesību aktiem, kas risina problēmas, kas saistītas ar e-komerciju, tālpārdošanu un patērētāju aizsardzību.

PRODUKTI

Šajā mājas lapā reklamētie produkti ir augstas kvalitātes produkti un atbilst visām prasībām gan kvalitātes, gan sastāva ziņā. Mūsu interneta veikals neuzņemas atbildību par gadījumiem, kad produkts tiek lietots pretrunā tam paredzētajam mērķim.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Klientu personīgā informācija ir konfidenciāla un tiek izmantota tikai augstāk minēto darbību veikšanai. Personīgās informācijas norādīšana nozīmē to, ka jūs esat vecāks par 18 gadiem un piekrītat jūsu personīgās informācijas izmantošanai. Jūsu personīgā informācija netiks izpausta trešajām personām, ja vien šī informācija netiks pieprasīta no varasiestādēm.