Ky produkt shpërndahet vetëm online
dhe nuk mund të blihet në dyqane.

"E lehtë, e shpejtë dhe metodë pa dhimbje për heqjen e qimeve me kristale të imëta "
Prodhuar në SHBA

I RI!
 • OFERTË EKSKLUSIVE ONLINE!


  • 4.71/5

   1 759 vota

   Më në fund, ka ardhur fund i gjërave të rrezikshme për rruajtje.

   Harroni gjërat që ngjiten dhe dyllin e dhimbshëm gjithashtu.

   Tani mund të çliroheni nga trajtimet e shtrenjta laserike dhe pickimet e lodhshme.


   Ju prezentojmë VELVEPIL Hair Remover - sistemin shtëpiak për heqjen e qimeve për depilim efikas, të shpejtë dhe të lehtë!


   Për lëkurë të butë mëndafshi. Tërheqëse për syrin dhe prekjen.


   Sistemi VELVEPIL Hair Remover:

   • Sistemi numër 1 për gjeneratën e ardhshme për heqjen e qimeve
   • Cilësi e garantuar Amerikane dhe rezultate afatgjate
   • Heq qimet e padëshiruarapa dhimbje dhe pa efekte anësore
   • Mund të përdoret në tërë trupin
   • Largon qimet me një lëvizje të vetme rrethore
   • Efekti i ngjashëm me dyllin dhe trajtimin laserik
   • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra të të gjitha moshave
   • Shtreson qelizat e vdekura të lëkurës, duke lënë lëkurën tuaj të butë dhe të lëmuar
   • Krahasuar me dyllin, kristalet e imëta që mbulojnë jastëket e Velvepil janë pa dhimbje

   • ÇMIMI i Velvepil Hair Remover është shumë më i përballueshëm në krahasim me trajtimet laserike


   • Përdorimi i Velvepil është më i shpejtë dhe më i sigurtë sesa rruajtja

   • Velvepil Hair Remover ju ndihmon ta mbani lëkurën tuaj të butë gjatë gjithë vitit

  • Heqja e qimeve me sistemin Velvepil

   është tërësisht e sigurtë, e padëmshme dhe pa dhimbje. EFEKT I DYFISHTË: heq qimet me rrënjë dhe në të njejtën kohë ngadalëson rritjen e tyre përgjithmonë, duke i bërë ato më të buta dhe më të rralla. Sistemi Velvepil është po aq efektiv sa dylli, por pa ndonjë dhimbje ose skuqje pas procedurës. Për më shumë, një komplet mund të përdoret gjatë një muaji të plotë. Pastaj e tëra që ju duhet është ta ndërroni jastëkun mikrokristalor, duke e bërë heqjen e qimeve më lirë me Velvepil. Përparësia e Velvepil Hair Remover ndaj rruajtjes është se falë strukturës kristalore të imët, Velvepil heq qimet e padëshiruara nga rrënja pa i këputur ato. Kështu, qimet bëhen më të holla dhe më të buta pas çdo procedure.

   • Velvepil nuk e bën lëkurën tuaj të thatë

    Për më shumë, nuk ka ndonjë rrezik për dëmtim kur aplikohet në zonat e ndjeshme (lëkura e prirur për akne etj.).

   • Velvepil ofron heqje efikase të qimeve të padëshiruara

    PA shkaktuar dhimbje ose efekte anësore. PA kemikale të dëmshme për lëkurën. Velvepil NUK e çrrënjos qimen. NUK dëmton gjëndrrën e qimes.


   • Hiqni qafe qimet e padëshiruara përgjithmonë dhe zbuloni bukurinë e lëkurës së butë në mënyrë të përkryer!


    VETËM TANI, Blini 2,
    merrni 3!

    Nëse porosisni sot dy komplete Velvepil, ju merrni edhe një tjetër FALAS.*

    *Furnizimet janë të kufizuara.

    Çmimi promocional është i vlefshëm deri më:

    5200 Lekë
    9900 Lekë Transporti falas

   •  

    Falsifikimet


    Sikur shumë marka lidere të njohura në botë, suksesi i Velvepil ka bërë që produkti ynë të kopjohet nga falsifikuesit. Për fat të keq, ju mund të hasni shpesh në faqe të internetit që imitojnë origjinalin madje edhe të porosisni gabimisht një të falsifikuar. Mbroni veten tuaj dhe ata që i duani duke blerë vetëm produktet autentike Velvepil Hair Remover, online nga faqja zyrtare e markës: www.velvepil.com


    • Kompleti origjinal Velvepil përmban pjesët në vijim:


    • 5 x jastëk kristalin të vegjël për zona të ndjeshme si buza e epërme dhe mjekrra;
    • 1 x jastëk vibruese;
    • 5 x jastëk kristalin të mëdha për zona të mëdha të lëkurës;
    • 2 x aplikatorë special prej silikoni për rehati më të madhe;

    Pakoja origjinale e Velvepil Hair Remover ka vulën e Cilësisë Amerikane të printuar në të (ashtu siç e shihni në fotografi).    Produkti origjinal Velvepil vjen me një garancion 30 ditor të kthimit 100% të parave.


    Sistemi Velvepil Hair Remover është një prodhues në SHBA dhe shpërndahet ekskluzivisht online. Për të qenë të sigurtë se produkti juaj i dëshiruar është një Produkt i Cilësisë Amerikane, ju lutemi bëni porosinë tuaj duke klikuar në butonin më poshtë.


   • Komentet e përdoruesve 4.71/5 1 759 vota