Elona Pasha

E kam porositur nje nga kept dhe me duket shume interesante se si funksionojne saktesisht keta jastek sepse qimet zdhuken pa ndonje pickim dhe lekura ime behet me e bute. Zakonisht pas perdorimit te dyllit lekura ime irritohet dhe skuqet, pore me kete product nuk kam problem te tilla.

Jolanda

Edhe une e kam porositur nje. Mezi me pritet deri sa ta kem ne duart e mia!

Gentian M.

Kjo eshte e mrekullueshme - qimet thjesht zhduken. Kete procedure e bej nje here ne muaj ose ndonjehere edhe ne dy muaj - qimet kan filluar te rriten me ngadale dhe nuk jane te forta siq ishin pas rruajtjes.

Marsela Mulo

Flm, Elona për ndarjen e experiences tende. Nuk me pritet deri sa ta provoje vet! Sapo e bera porosine:)

Tom

Ky sistemi Velvepil funksionon me mire se sa kam pritur

Meliza M

tung prej meje. E kam marr Velvepilin nje dite mas porosise. E kam perdor edhe sot bile. Produkt teper i mire, nuk ka dyshim! Rezultatet shihen meniher dhe jom shum e knaqur. Nuk ka te bej kurgjo me depilatort e dhimbshem ose me dyll. FLM :)

Samanta

E kam perdorur me pare dhe ka nje efekt te vertete. Ne te vertete e kam marr dhurate dhe pyesja se ku mund ta marr edhe nje komplet. :)

Gjina Zeneli

Masi lexova pershtypjet e juja, po menoj me porosity njo. Ni sen qe pom bon marak jon kristalet e imta a jon qashtu qysh jon ne pershkrim - a shkaktojn naj reaksion alergjik? Flm paraprakisht

Fiona B

Une gjith skuqna prej dyllit, por qeto mikrogrimcat pernime bojn ni pune tmire. I perdori per kam, dur edhe shume pjese tjera edhe nuk kom problem - per 10 minuta un i heki krejt kimet ku i kom. Sinqerisht nuk dhamin, veq lekura rrin e skuqne per njo gjys ore. Masanej lekura mbohet e bute si mendafsh ;)

Arsen Papa

Per mua ka nje dallim ne efikasitetin e tij pasi qe une kam porositur dy komplete dhe njeren ja kam dhuruar te dashures sime. Mua me eshte dashur kohe e gjate per te hequr qimet nga gjoksi im ndersa e dashura ime i ka hequr per 5 minuta. Ndoshta nuk eshte aq efektiv per meshkuj ose ndoshta varet nga personi. Perndryshe une nuk kam pare diqka te tille deri me tani, sa i perket parimit te punes dhe isha i befasuar. Kur e kam perdorur per here te pare sinqerisht kam menduar se nuk do te ndodhe asgje, nuk do te kete efekt.

Sami Jaha

Jam kan skeptik, por rezultatet shihen pernime! Jam nje djal qe kam shum qime dhe gjith mu ka dok problem...POoo, tash nuk kam qka bohna marak ma! Nese nuk keni vendos deri tash - provone, keni mu bind vet...

Orges Mezini

Po, une kam pervoje me kete system, nje shok i mi me ka dhuruar nje te tille. Fale Zotit e kam gjetur kete web site per ta porositur edhe nje komplet :)

Dritan

per te qene i sinqert, ne fillim kam qene shume skeptik. Nuk e di se si, por me te vertet funksionon...

Artur

Perfundimisht ja vlen cmimi i tij dhe per mua nuk ka qene shume dilem. Vetem jam brengosur se mos keto mikrokristale mund te shkaktojne ndonje reaksion ne lekure, por kur nuk e provoni nuk do ta dini asnjehere sigurte, mendoj...+1 nga une!

Shtoni koment