50%
SLEVA
  • Snadné použití
  • Pomáhá zlepšit flexibilitu kloubů
  • Působí rychle
  • Na vnější použití
  • Cenově dostupný
OBJEDNEJTE NYNÍ

Naše klouby jsou každodenně vystaveny velkému zatížení ArthroNEO obsahuje složku, která zvyšuje produkci kolagenu v těle. Tento protein regeneruje a obnovuje pojivové tkáně náchylné k opotřebení.

Zachování vápníku v těle Jak lidé stárnou, dochází ke ztrátě kostní hmoty, která způsobuje nižší hustotu kostí. ArthroNEO neextrahuje vápník z těla, ale používá jej k posílení kloubů a šlach páteře, chrupavek tvaru písmene C, a taky malých a velkých kostí.

Prevence I v případě, že nemáte žádné vážné problémy, může to ještě posílit vaše tělo a zásobit vás živinami.

Kolagen je nejhojnějším proteinem v lidském těle, který se nachází v kostech, svalech, kůži a šlachách. Je to látka, která drží tělo pohromadě. Kolagen vytváří pevný zaklad, který poskytuje sílu a strukturu. Užívání kolagenu je spojeno s řadou zdravotních výhod a existuje jen velmi malé množství známých rizik. Doplňky můžou zlepšit zdraví pokožky a taky zredukují vrásky a suchost. Mohou také pomoci zvýšit svalovou hmotu, zabránit ztrátě kostí a zmírnit bolest kloubů.

Používání ArthroNEO je bezbolestné a jednoduché. Stačí jen:

  • Před použitím protřepat.
  • Nastříkejte na postiženou oblast 2 až 3-krát přibližně z 15 cm vzdálenosti.
  • Po použití si důkladně umyjte ruce!
  • Zopakujte 3-krát během dne!

Složeni ArthroNEO je zcela přírodní

PRHA ARNIKA Bohatá na mangan – základní prvek potřebný pro zdravé kosti.

LEVANDULE LÉKAŘSKÁ Obnovuje a posiluje klouby v případech zánětu (artritida) a degenerativních změn (artróza).

RICÍNOVÝ OLEJ Silný bylinný lék na bolesti kloubů, ricinový olej byl používán jako přírodní lék na artritidu už od dávných let.

KAFROVNÍK LÉKAŘSKÝ Zmírňuje zánět a bolest, pokud se rozšíří onemocnění až do kloubů, chrupavek a šlach.

Skuteční lidé – skutečné výsledky!

Hanka Kafková, šťastná matka dvou dětí

I když jsem se úplně od bolesti neosvobodila, chtěla bych se s vámi podělit o své pozitivní zkušenosti s ArthroNEO. Musela jsem opustit svou práci kvůli progresivní artritidě v malých kloubech a dnové artritidě. Třikrát denně jsem si musela stříkat injekce a brát různé prášky proti bolesti. Vyzkoušela jsem velké množství léků od bolesti během tohoto roku v agonii, ani tady nechci uvádět, co všechno jsem musela brát za léky. Kromě bolesti se zesilovalo i moje zoufalství. Nevěřila jsem, že můj stav se někdy zlepší, tak jsem si koupila ArthroNEO, po tom co jsem si přečetla různé názory na tenhle přípravek.”

MICHAEL GRAHAM (55) Podnikatel

Jako malý vlastník IT společnosti a bývalý programátor jsem většinu svého času strávil u stolu za počítačem. I když se to nezdá jako fyzicky náročná práce, zničilo mi to záda. Celé roky jsem nebyl schopen spát bez speciální podpory zad. Pořád dokola jsem si bral léky na bolest, ale nic mi nepomáhalo. Do té doby než jsem našel ArthroNEO asi před rokem. Narazil jsem na to online a jsem rád, že jsem nehledal jiné řešení na bolest zad.

MICHAL HAVRAN (53) Otec, dědeček, tenisový trenér

Nehledě na to, co jste četli o „zdravém životním stylu“, i on si bere daň na vašem zdraví. Jako tenisový trenér pracuji od té doby, co jsem přestal hrát turnaje. A cítil jsem se dobře, dokud jsem nedosáhl čtyřicítky. Pak po kouscích – nejprve moje lokty, pak kolena, pak záda – všechno mi začalo dělat potíže, dokud nebylo jasné, že jsem nemohl pokračovat v pohybu bez neustálé bolesti. Můj dávný kamarád z časů mé profesionální kariery mi doporučil, abych si vyzkoušel ArthroNEO a musím se přiznat, že to funguje skvěle. Od té doby, co jsem tohle začal používat – všechny bolesti v kloubech ustoupili, což mi umožnilo pokračovat v mé práci.

MARIE KAPŘÍKOVA (55) Bývala pianistka, učitelka hry na piano

Většinu svého života jsem strávila hraním na klavír jako profesionální hudebník. Úplně mi to zničilo mé klouby na prstech, takže zvednutí něčeho těžšího než kniha by mi mohlo ublížit. Tehdy jsem kvůli tomu nemohla nic moc dělat, takže jsem přestala pracovat a místo toho jsem začala učit. Moje ruce stále bolí, ale teď se to da aspoň vydržet. Jeden z mých studentů si toho jednoho dne všiml a přinesl mi ArthroNEO, protože jeho babička to používala a cítila viditelné zlepšení. Bylo to před 10 lety. Dnes s potěšením mužů říct, že skoro necítím bolest v mých rukou (ale zima je stále problém). Dala jsem to všem svým přátelům, kteří trpí stejným problémem a všichni jsou s tím spokojeni. Vyzkoušejte si to!

MICHAELA MINAŘÍKOVA (56) matka, babička

Nemůžu říct nic jiného než jenom pozitiva o ArthroNEO. Od té doby, co jsem to začala používat (moje dcera mi to koupila), se moje klouby cítí jako nové a trávím stále více času pohybem. Miluji přírodu, ale kvůli špatným kolenům jsem se vyhýbala výletům do přírody. Ale teď konečně si je mužů znovu užívat. Srdečné děkuji, ArthroNEO!

1730.00 Kč

865.00 Kč

Kupte 2, získáte 1 zdarma!

2920.00 Kč

1460.00 Kč

Kupte 3, získáte 2 zdarma!

4580.00 Kč

2290.00 Kč

50%
SLEVA
50% Sleva