Jak to funguje?

Zcela přírodní sprej na nohy s jednoduchým použitím

Tajemství Onycosolve je skryto v jeho složkách. Výrobek obsahuje výtažky z bylin a rostlin, které se ve farmaceutickém průmyslu používají již řadu let jako přírodní dezinfekční a protizánětlivé prostředky a osvěžovače.

Onycosolve nejen pomáhá zlepšit stav méně závažných problémů, jako je nadměrné pocení nohou, svědění a slabé nehty, ale může také předejít pokročilejším problémům, jako je třeba plíseň. Proniká hluboko do pokožky a působí skrz naskrz obnovující její zdravou strukturu.

Ohromující vlastnosti

Na co si dávat pozor

01

Nadměrné pocení

Zpocené nohy mohou také vést k dalším zdravotním problémům, jako je zápach nohou, dermatomykóza a nehtová plíseň. Onycosolve se vstřebává do pokožky a reguluje pocení.

02

Otravné svědění

I když svědění nohou není obvykle důvod k obavám, může však poukazovat na nějaký skrytý problém nebo dokonce hlubší vnitřní onemocnění. Účinné látky přípravku Onycosolve působí proti příčině svědění.

03

Slabé nehty

Nehty, stejně jako kůže, se mohou po vysušení stát křehkými. K tomu nejčastěji dochází při opakovaném vystavení vlhkosti. Onycosolve proniká do nehtu a zvlhčuje je zevnitř.

04

Nepříjemný zápach

Zápach nohou je běžný problém způsobený nadměrným pocením a množením bakterií na nohou. Onycosolve ni í nebezpečné organismy a předchází tak následnému zánětu.

Možné důvody vzniku plísňové infekce

Návštěva sauny nebo bazénu

Oslabený imunitní systém

Užívání antibiotik

Nošení syntetických látek

Někdo z členů rodiny již plíseň na nohou má

Recenze výrobku

Naši Klienti Nás Miluji

Konečně něco užitečného pro mé chodidla. Moje žena si asi vás vymodlila...víte...ta vůně děla hodně. Objednal jsem Onycosolve a ani jsem se neobtěžoval jí o tom říct. Teď je v domě úplně ticho a klid. ŠŠŠšš.

Šarka BrychovaOstrava

Voní dobře a dává mi pocit čistých a svěžích nohou. Neměla jsem žádné problémy, ale jsem tak trochu puntičkář, který si dává na věci pozor dříve něž je pozdě.

Marketa Bubákova Hradec Králové

Dříve mě hodně svěděly chodidla. Nedalo se to vydržet. Asi víte, jaký to je. Našla jsem Onycosolve online a používám už ho několik měsíců. Začínám vidět výsledky – moje nehty vypadají mnohem lépe a svědění, které mě neustále trápilo je pryč.

Michal Jelínek Brno

Vyzkoušel jsem všechny „přírodní prostředky“, ale nakonec jsem všechno vzdal a koupil tohle vzhledem k tomu, že to bylo v praktickém 3 kusovém balení a také cenově mnohem dostupnější. Použil jsem tohle každý den asi týden, a stačila jen jedna lahvička, abych si úplně vyléčit mykózu, a myslím tím úplně. Jsem opravdu nadšený.

Simon Kapsky Karlovy Vary

Snadná aplikace, žádný zápach, žádné zbytky, nelepí ... velmi účinné ... po několika dnech jste vyléčeni. To, co se mi nejvíce líbí, je pohodlí ... jen stačí nastříkat, a to je vše.

Hynek Kvapil Praha

Vyzkoušel jsem mnoho různých druhů a značek krémů. Žádný z nich neudělal na mých chodidlech rozdíl. Nicméně po týdnu používání toho produktu jsem si všiml rozdílu.

Mirek Homolka Brdy

Toto Je Naše Speciální Nabídka Pro Vás!

Ušetříte: 2290,00 Kč

Kupte 3, získáte 2 zdarma!

4580,00 Kč

2290,00 Kč

Ušetříte: 1460,00 Kč

Kupte 2, získáte 1 zdarma!

2920,00 Kč

1460,00 Kč

Ušetříte: 865,00 Kč

KUPTE 1

1730,00 Kč

865,00 Kč

Vaše Spokojenost Je Naší Největší Odměnou

BEZPEČNÝ NÁKUP

Osobní a finanční údaje jsou tajné a chráněné. Pracujeme s platformou, která využívá nejpokročilejší funkce zabezpečení plateb online na světě.

ZÁRUKA 30 DNÍ

Pokud nejste s produktem spokojeni, vraťte jej a my vám vrátíme peníze – bez žádných dotazu.


SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Staráme se o naše klienty a rádi vyřešíme jakýkoli problém, který může vzniknout během vaší objednávky.

DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma. Výrobek bude doručen přímo k vám domu, během 1-3 pracovních dnů ode dne, kdy jste zadali objednávku prostřednictvím tohoto webu.