Kā tas darbojas?

Dabīgs un viegli lietojams aerosols

Onycosolve noslēpums slēpjas tā sastāvdaļās. Produkts satur garšaugu un augu ekstraktus, kurus farmācijas nozarē jau gadiem ilgi izmanto kā dabiskus dezinfekcijas līdzekļus, pretiekaisuma līdzekļus un atsvaidzinātājus.

Onycosolve ne tikai samazina vieglas kāju problēmas, piemēram, pārmērīgu svīšanu, niezi un vājus nagus, bet tas arī var novērst turpmāku infekciju, piemēram, sēnītes rašanos. Tas iekļūst dziļi ādas iekšpusē un darbojas no iekšpuses, atjaunot tās veselīgo struktūru.

Pārsteidzošas īpašības

Stāvokļi, kuriem jāpievērš uzmanība

01

Pārmērīga svīšana

Sasvīdušās pēdas var izraisīt arī citas problēmas, piemēram, nepatīkamu aromātu, pēdu mikozi un nagu sēnīti. Onycosolve iesūcas ādā un regulē svīšanu.

02

Nieze

Kaut arī kāju nieze parasti nav iemesls bažām, tā var norādīt uz ādas problēmām vai pat kādu iekšējo slimību. Onycosolve aktīvās sastāvdaļas iedarbojas uz niezes cēloni.

03

Vāji nagi

Pirkstu nagi, tāpat kā āda, var būt trausli, kad tie ir pārāk sausi. Tas visbiežāk notiek pie atkārtotas mitruma iedarbības. Onycosolve iekļūst nagos un mitrina tos no iekšpuses.

04

Nepatīkams aromāts

Kāju smaka ir izplatīta problēma, ko izraisa pārmērīga svīšana un baktēriju savairošanās uz pēdām. Onycosolve iznīcina bīstamos organismus un novērš turpmāku iekaisumu.

Kas var izraisīt kāju sēnīti?

Saunas vai peldbaseina apmeklējums

Novājināta imūnsistēma

Antibiotiku lietošana

Sintētisku audumu valkāšana

Sēnīte ir kādam no ģimenes locekļiem

Atsauksmes par produktu

Klienti mums uzticas

Beidzot kaut kas noderīgs manām kājām. Mana sieva daudz žēlojās par to, ka man no kājām nāk nepatīkama smaka. Es pasūtīju Onycosolve un viņai par to nemaz neieminējos. Tagad mājās viss ir mierīgi, un viņai nav ne jausmas, kāpēc smaka ir pazudusi. :)

AndrejsPļaviņas

Labi smaržo, un tas liek manām kājām justies svaigām un tīrām. Man nebija nekādu sēnīšu infekcijas problēmu, bet man kā pedantiskai personai patīk parūpēties par piesardzību, pirms ir par vēlu.

LailaOgre

Man bija lielas problēmas ar niezi. Kā jau varat noprast, tas bija nepanesami. Atradu internetā Onycosolve, un tagad to jau pāris mēnešus izmantoju. Efekts ir redzams – nagi sāk izskatīties labāk, un nieze mani vairs nepiemeklē.

PēterisRīga

Esmu izmēģinājis visus "dabiskos līdzekļus", bet pēc tam atmetu tiem ar roku un iegādājos šo 3 aerosolu iepakojumu, jo tam bija izdevīgāka cena. Izmantoju aerosolu apmēram nedēļu katru dienu, un pēc vienas pudelītes sēnīte šķiet pilnībā pazudusi. Esmu diezgan pārsteigts.

KārlisAinaži

Viegli uzklājams, bez smaržas, nav taukains un nav lipīgs. Pēc dažām dienām jūtu ievērojamus uzlabojumus. Visvairāk novērtēju, cik to ir viegli lietot – vajag tikai uzsmidzināt un viss.

DainisRīga

Esmu izmēģinājis vairāku zīmolu krēmus. Neviens no tiem manām kājām īpaši nelīdzēja. Ar šo līdzekli es pamanīju atšķirību jau nedēļas laikā.

GatisRīga

Šis ir mūsu īpašais piedāvājums!

Ietaupījums: €85.00

Pērc 3 un 2 saņem par brīvu!

€170.00

€85.00

Ietaupījums: €54.00

Pērc 2 un 1 saņem par brīvu!

€108.00

€54.00

Ietaupījums: €32.00

Pērc 1

€64.00

€32.00

Klientu apmierinātība mums ir ļoti svarīga

DROŠS PIRKUMS

Personas un finanšu dati ir droši un aizsargāti. Mēs strādājam ar platformu, kas izmanto šobrīd modernākās tiešsaistes maksājumu drošības funkcijas.

30 DIENU GARANTIJA

Ja neesat apmierināts ar preci, atgrieziet to, un mēs jums atdosim naudu – bez jautājumiem.


APMIERINĀTI KLIENTI

Mēs rūpējamies par mūsu klientiem, tādēļ labprāt risinām visas neskaidrības, kādas var rasties pasūtījuma veikšanas laikā.

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Piegāde ir bez maksas. Produkts tiks piegādāts līdz jūsu durvīm 1-3 darba dienu laikā no dienas, kad veicāt pasūtījumu no šīs vietnes.