Naudas atmaksa

Produkts tiek piegādāts visā LV teritorijā. Produkti tiks piegādāti ar kurjera starpniecību Pasūtījuma veidlapā norādītajā adresē. Klients par preci norēķinās preces saņemšanas brīdī. Piegāde iespējama katru dienu, izņemot brīvdienas un svētku dienas.


Pieteikumus naudas līdzekļu atgriešanai vai pasūtījumu atcelšanai lūdzam sūtīt uz e-pastu: support@onycosolve.com. Pieteikumā nepieciešams norādīt pieprasījuma iemeslu. Mums ir tiesības neakceptēt klienta pieprasījumu, ja viņa/viņas norādītie iemesli nav loģiski.
Atgrieztajai precei ir jābūt tās oriģinālajā iepakojumā - tā nedrīkst būt atvērta un iepakojumam ir jābūt neskartam. Precei ir jābūt tieši tādā pašā stāvoklī, kādu jūs to saņēmāt (kā jaunai).
Lai apstiprinātu atteikumu, nepieciešams uzrādīt tās personas pasūtījuma numuru, kura sākotnēji iegādājās šo produktu un kuras informācija ir norādīta pie pasūtījuma koda.
Klientam ir tiesības atgriezt iegādāto produktu un pieprasīt preces maiņu vai naudas līdzekļu atgriešanu šādos gadījumos:
1. Gadījumā, kad tiek pierādīta uzņēmuma kļūda (saņemts nepareizais produkts vai defektīvs produkts), klients 10 (desmit) dienu laikā, kopš preces saņemšanas brīža, bez maksas atgriež preci.
2. Ja klienta lēmums atgriezt preci neatbilst nevienam no augstāk minētajiem gadījumiem, uzņēmums patur tiesības pieprasījumu noraidīt. Ja klienta pieprasījums tiek apstiprināts, klients 10 (desmit) darba dienu laikā, kopš kvīts saņemšanas, var atgriezt produktu. Šajā gadījumā transporta izmaksas un cenu starpību sedz klients.
Visos šajos gadījumos atgriežamais produkts nedrīkst būt bojāts un tam ir jābūt tā oriģinālajā iepakojumā. Ja produkts netiek atgriezts 10 (desmit) dienu laikā, pārdevēja pienākums nav atgriezt naudas līdzekļus.
Saskaņā ar Nosacījumiem un noteikumiem un produkta atgriešanas apstiprinājumu, klientam tiek piedāvāta iespēja saņemt citu produktu tādā pašā vērtībā vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Nauda tiks atgriezta 90 (deviņdesmit) dienu laikā, kopš brīža, kad mēs saņemsim atgriezto produktu.
Gadījumos, kad klients atkārtoti atgriež produktu un ļaunprātīgi izmanto produkta atgriešanas politiku, pārdevējam ir tiesības nepieņemt atgriezto produktu, pat ja spēkā ir visi augstāk minētie nosacījumi.
Šie noteikumi neietekmē ar likumu noteiktās patērētāja tiesības.