Získejte 50 % slevu na první objednávku

Přírodní pomoc pro vaše vlasy

ASAMI začíná fungovat hned s prvním použitím. Díky aktivnímu složení jsou vlasy okamžitě posilněny, je regulována funkce folikulu a obnovována normální struktura buněk, které aktivně vyživují kořínky vlasů.

OBJEDNEJTE NYNÍ

Hlavní výhody ASAMI

ASAMI je sprej na růst vlasů, který zastavuje a zabraňuje jejich vypadávání a zároveň posiluje růst nových a silnějších vlasů, u kterých podporuje jejich lesk, objem i pružnost.

Přírodní složení

Hypoalergenní, neobsahuje žádné syntetické chemikálie nebo konzervanty.

Unikátní složky

Silný BIOKOMPLEX VÝTAŽKU KOPŘIVY DVOUDOMÉ v kombinaci s dalšími vzácnými výtažky léčivých bylin posílených vitamíny a minerály.

Jednoduché použití.

Aplikujte sprej přímo na pokožku hlavy, a to přinejmenším 3x týdně – bez oplachování po aplikaci.

Efektivní

Sérum ASAMI stimuluje vlasové kořínky, a tím posiluje jejich sílu a růst vlasů.

Díky čemu je ASAMI tak efektivní

Tajemství produktu ASAMI leží v jeho unikátní kombinaci vysoce efektivních složek, které vyživují vlasové kořínky a stimulují jejich růst. Díky tomu rostou husté, silné a zářivé vlasy.

Ricinový olej

Výtažek listu Kopřivy dvoudomé

Výtažek kořene Ženšenu pravého

Výtažek z listu Podbělu lékařského

Výtažek z Řebříčku obecného

Zpočátku byla tato kombinace držena v tajnosti, nyní je však toto neuvěřitelně efektivní sérum dostupné široké škále zákazníků!

Ricinový olej

Posiluje vlasy a pomáhá jejich silnému růstu. Dále dodává na hustotě vlasů, zlepšuje jejich pružnost a celkovou kvalitu.

Biokomplex: ženšen pravý a kopřiva dvoudomá

Regulují funkce folikul, ale také celkovou strukturu vlasů. Neutralizují škodlivé vlivy z ovzduší, ale také chemické složky obsažené v šamponech.

Podběl lékařský

Rychle proniká do pokožky a dodává zdravou strukturu vlasovým buňkám. Dále pomáhá uvolňovat ucpané póry vlasů na pokožce hlavy. Díky hypoalergenním kvalitám podporuje růst nových vlasů.

Vitamíny a minerály

Aktivně vyživují a posilují kořínky vlasů, zvyšují rychlost růstu vlasů a odstraňují lupy, podráždění a suchost pokožky hlavy. Posilující složky dále pomáhají obnovit poškozenou strukturu vlasů.

Proč naši zákazníci milují ASAMI

Jejich vlasy získaly nový nádech do života

@Deborah, 29 let

Celý život mám problém s vypadáváním vlasů. Mám jemné, křehké vlasy – žádný produkt mi nebyl schopen pomoci. Pro jejich zesílení jsem vyzkoušela všechno. Koupila jsem si produkty za 100 korun, ale také za 3000 korun – vše k ničemu. Kamarádka mi koupila balení ASAMI. Vyzkoušela jsem to a hned si objednala další 2 balení – pro mne a sestru, která má ten samý problém. Mé vlasy jsou mnohem silnější a zdravější. Vypadají zdravě a leskle, jak jsem si vždy přála. Za měsíc celý proces zopakuji znovu.

@Solomon, 43 let

Krátce po tom, co jsem měl 35 narozeniny, se mi začínaly objevovat plešatá místa. Náhodou jsem narazil na ASAMI a rozhodl jsem se jej vyzkoušet. Po měsíci a půl si moje manželka všimla změny v kvalitě vlasů na místech, kde bývala pleš. O šest měsíců později mám již hlavu plnou vlasů. Rozhodně jej budu dál používat. Úžasný produkt.

@Joanna, 53 let

Jaro bylo pro mé vlasy vždy složitým obdobím, vždy mi masivně vypadávají vlasy. Byla jsem naštvaná a nemohla jsem s tím nic udělat. Každý rok je to to samé. Vyzkoušela jsem asi 10 produktů, všechny neúspěšně, když jsem narazila na ASAMI. Holky, neuvěříte mi, co se stalo. Je to jako z pohádky. Po 3 týdnech jsem měla vlasy mnohem silnější a přestaly zcela vypadávat. Je škoda, že kvůli osobním problémům musím léčbu přerušit. Už teď jsem ale udělala novou objednávku a těším se na dodání.

@Joseph, 54 let

Jednoho dne manželka dorazila domů s balením ASAMI a tvrdila, že by mi to mohlo pomoci s plešatěním. Sice jsem se tomu smál, ale hluboko uvnitř jsem si moc přál, aby to fungovalo. Když jsem po několika týdnech používání viděl první vlasy, byl jsem opravdu překvapený. Tato věc opravdu funguje!

@Davi, 29 let

Po dvou týdnech jsou vidět jasné výsledky! Před použitím jsem si zdokumentoval oblast, hlavně kolem pěšinky… už po 7-8 dnech se začaly tvořit husté a tmavé vlasy. Zatím to nebylo jasné na první pohled a byly to NOVÉ vlasy! Jestli si myslíte, že plešatění nejde zastavit, pletete se. Nevidím žádné nevýhody produktu.

@Sarah, 44 let

Když jsem oslavila své 40. narozeniny, moje vlasy začali nečekaně padat. Nevěděla jsem, co bylo příčinou, ale byla jsem rozhodnuta s tímto ošklivým problémem rázně zatočit. Po otevření internetu jsem všude viděla produkt s názvem ASAMI. Objednala jsem si jej, protože jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám. A výsledky jsou famózní. Doporučuji jej asi každému člověku, kterého potkám.

@Ayub, 35 let

Na co chci poukázat jako první je efektivita. Tam, kde jsem míval plešatá místa, mám nyní husté vlasy. Plešatění bylo díky tomuto produktu zcela zastaveno. A za třetí, na první pohled je vidět, že vlasy rostou výrazně silnější. Po jednom měsíci používání se mé sebevědomí a sebedůvěra výrazně zvýšili. Děkuji!

@Olivia, 37 let

Dřív jsem měla krásné vlasy, na které jsem byla hrdá. Ale po rozvodu jsem byla v depresích a měnila barvu vlasů pomalu každý týden. Moje kamarádky mne varovaly, ale já jsem je neposlouchala. Po 2 měsících jsem měla vlasy kompletně zničené. V salonech mi bylo řečeno, že regenerující péče mne vyjde alespoň na 30000 korun. Na internetu jsem narazila na ASAMI. Vyzkoušela jsem to a hodně se mi líbily výsledky. Po dokončení druhé kůry si i kamarádky, všimly jak zdravé a silné vlasy mám.

ASAMI Garantuje bezpečný nákup bez rizik

Vaše spokojenost je pro nás největší radostí

BEZPEČNÝ NÁKUP

Osobní a finanční informace jsou tajné a chráněné. Spolupracujeme s platformou, která využívá nejvyspělejší ochrany pro online platby na světě.

30-DENNÍ ZÁRUKA

Pokud nejste s naším produktem spokojeni, můžete jej vrátit. Peníze za produkt vám vrátíme bez jakýchkoliv dotazů.

DODÁNÍ ZDARMA

Dodání produktu je zdarma. Produkt bude doručen až k vašim dveřím, a to během 1-5 pracovních dnů ode dne objednání z těchto internetových stránek.

OBJEDNEJTE NYNÍ

Bezpečný
nákup

Garance
spokojenosti

Ochrana
soukromí

Více než 900 000 spokojených zákazníků

"Neuvěřitelné!!!"

"Na hřebenu mám mnohem méně vlasů"

"Rostou RYCHLE"

"Už se mám zase ráda"

"Toto miluji"

"Byl jsem skeptický"

"Zdravá pokožka a lesklé vlasy"

Jak používat sprej ASAMI

ASAMI, má díky své sprejové formě velmi jednoduché použití.

Řádně si umyjte vlasy, pro odstranění zbytků kosmetických produktů a dalších látek.

Produkt řádně protřepejte a aplikujte sprej přímo na pokožku hlavy.

Několik minut masírujte do pokožky. Neoplachujte.

Používejte přinejmenším třikrát týdně.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Vypadávání vlasů je častým problémem, kterým trpí mnoho lidí, a to v různých obdobích svého života. ASAMI sprej je speciálně navržen tak, aby zabránil procesu plešatění a stimuloval růst nových a silných vlasů.
ASAMI je vysoce efektivní díky jeho složení. Účinná výživa aktivuje růstovou fázi vlasových folikul, což produkuje nové a silné vlasové kořínky.
Proces stimulace růstu vlasů začíná okamžitě s prvním použitím a zvyšuje se s každou další aplikací.
ASAMI nemá na trhu žádný analog. Obsahuje pouze přírodní složky a působí lokálně na podporu růstu nových, silných a zářivých vlasů.
Ano, naše průzkumy ukazují, že ASAMI má skvělé výsledky jak u mužů, tak u žen.
ASAMI je dostupný zde, na oficiálních stránkách. Pro vaše pohodlí a bezpečnost je možné platit při doručení produktu a poštovné je zcela zdarma!

Přírodní pomoc pro vaše vlasy

ASAMI začíná fungovat hned s prvním použitím. Díky aktivnímu složení jsou vlasy okamžitě posilněny, je regulována funkce folikulu a obnovována normální struktura buněk, které aktivně vyživují kořínky vlasů.

OBJEDNEJTE NYNÍ

1730.00 Kč

865.00 Kč

Kupte 2, získáte 1 zdarma!

2920.00 Kč

1460.00 Kč

Kupte 3, získáte 2 zdarma!

4580.00 Kč

2290.00 Kč

50%
SLEVA
50% Sleva